Zadzwoń do nas: +48 22 482 00 15

Aplikacje dedykowane

Proste, czytelne a zarazem zaawansowane - takie jest oprogramowanie, które tworzymy

Zintegrowane z Delegowany.pl

Delegowany.pl to znacznie więcej niż aplikacja złożona z kilku modułów.
W ramach jednego systemu umożliwiamy budowę własnych aplikacji dedykowanych, wspierających indywidualne procesy biznesowe, stanowiących autonomiczne rozwiązania lub zintegrowane z posiadanymi już narzędziami/bazami danych. Dzięki temu osiągniesz wiele korzyści, których nie osiągniesz w inny sposób.

Więcej na temat korzyści, dowiesz się poniżej...Lub zupełnie niezależne

Masz potrzebę stworzenia zupełnie niezależnej aplikacji? Nie każda aplikacja musi stanowić integralną część systemu do zarządzania w firmie, dlatego jeżeli masz potrzebę stworzenia zupełnie niezależnego serwisu, to również Ci w tym pomożemy: od wsparcia w projektowaniu, przez realizację, po testy i uruchomienie produkcyjne. Wystarczy, że skontaktujesz się z nami.Korzyści z aplikacji dedykowanych utworzonych w ramach Delegowany.pl

Ograniczenie kosztów na serwery, oprogramowanie serwerowe, licencje na programy stacjonarne przypisane do jednego stanowiska.

Minimalne koszty, lub nawet ich brak w związku z utrzymaniem środowiska.

Bezpieczeństwo danych i uniknięcie kosztów tworzenia kopi zapasowych.

Atrakcyjne warunki współpracy - Do każdego podchodzimy indywidualnie tak, aby nasza oferta była jak najlepiej dopasowana do potrzeb.

Dostęp do innych narzędzi w ramach systemu.

Stały rozwój aplikacji i jej utrzymanie należy do naszych obowiązków (nawet przy przejściu na nowsze technologie)

Możliwość instalacji całości systemu na wewnętrznych serwerach.


Doświadczenie

Nie tylko piszemy, my również podpowiadamy... Wykorzystaj nasze doświadczenie w optymalizacji procesów biznesowych i zarządzaniu projektami. Naszym głównym celem jest zadowolenie klienta a w szczególności użytkowników końcowych.

Skontaktuj się


Po wdrożeniu autorskiej koncepcji zespołu Delegowany.pl, dotyczącej automatyzacji procesów zarządzania ceną i wydrukami etykiet cenowych w salonach sprzedaży, w sposób znaczący wyeliminowana została codzienna żmudna praca. W kontekście biznesu, były to oszczędności czasu pracy, wyliczane na poziomie ~ 3 000 000 zł w skali roku.
Arkadiusz Tomala
Prezes Zarządu Domex Sp. z o.o.

Wybrani klienci

Od jednoosobowych działalności, po międzynarodowe korporacje... Dzięki dużej elastyczności, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdej organizacji.

Skontaktuj się z nami...

Adresy

Grupa Kapitałowa eTravel S.A.

Siedziba Spółki
Prosferi Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 96,
00-807 Warszawa

NIP: 5423228084
REGON: 200740073
KRS: 0000438542

Telefony

Kontakt Ogólny
+48 22 482 00 15

Wsparcie techniczne
+48 510 085 119

Adresy email
Informacje o produkcie: info@delegowany.pl