Zadzwoń do nas: +48 22 482 00 15

Rozliczaj 100% VAT - dzięki mobilnej ewidencji przebiegu pojazdu

Zrezygnowałeś z prowadzenia ewidencji? Pewnie dlatego, że za dużo jest w tym "papierologii".
Teraz to możesz zmienić.

Nawet 70% krócej

Właśnie o tyle szybciej będziesz mógł przyspieszyć tworzenie pełnej ewidencji przebiegu pojazdu. Wystarczy mobilna aplikacja z przyciskiem start/stop, która pozwoli wprowadzić cel, podać (lub tylko zweryfikować) stany licznika a wszystkie inne wymagane informacje zostaną uzupełnione automatycznie.

Mnogość możliwości

Pełna historia trasy, prędkości, ilości kilometrów, możliwość przypinania ewidencji do nierozliczonej delegacji i wiele innych. Nie chcesz korzystać z aplikacji mobilnej? Nie musisz. Możesz również prowadzić ją ręcznie - wszystko zależy od Ciebie.

Śledź na bieżąco

Mobilna ewidencja przebiegu pojazdów to nie tylko szybki sposób na prowadzenie ewidencji ale również możliwość monitorowania floty, bez konieczności instalacji dodatkowych urządzeń GPS - wystarczy tylko telefon z systemem android.

Raportuj i analizuj

Generuj gotowe zestawienia w formacie gotowym do złożenia w Urzędzie Skarbowym jak i do arkuszy gotowych do analizy danych.

Dopasuj do potrzeb

Delegowany.pl nie jest i nigdy nie będzie skończonym produktem. Średnio raz w tygodniu następuje aktualizacja serwisu i dochodzą nowe możliwości. Jeżeli Ty również stwierdzisz potrzebę nowych funkcjonalności, których nie ma w systemie, skontaktuj się z Nami.

Rozpocznij testy

Odkryj w jaki sposób Delegowany.pl może zmienić sposób prowadzenia biznesu.

Kliknij w link poniżej w celu rozpoczęcia testów.Pełne wsparcie

Aby w pełni poznać wszystkie możliwości systemu, należy w pierwszej kolejności go nieco przygotować. Dlatego w razie jakichkolwiek pytań, problemów, niejasności prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta a od razu rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości i odpowiemy na nurtujące pytania.

Zobacz dane kontaktowe


Wybrani klienci

Od jednoosobowych działalności, po międzynarodowe korporacje... Dzięki dużej elastyczności, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdej organizacji.

Skontaktuj się z nami...

Adresy

Grupa Kapitałowa eTravel S.A.

Siedziba Spółki
Prosferi Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 96,
00-807 Warszawa

NIP: 5423228084
REGON: 200740073
KRS: 0000438542

Telefony

Kontakt Ogólny
+48 22 482 00 15

Wsparcie techniczne
+48 510 085 119

Adresy email
Informacje o produkcie: info@delegowany.pl