Zadzwoń do nas: +48 22 482 00 15

Zorganizuj czas pracy

Wnioski urlopowe, listy obecności, to wszystko w Delgowany.pl

Wnioski urlopowe

Wyeliminuj "wycieczki" do działu HR. Pełny obieg wniosków urlopowych wraz z informacjami dla pracownika o ilości zaległego, wykorzystanego czy do wykorzystania jeszcze urlopu. Na bieżąco weryfikuj kalendarze urlopów innych pracowników.

Listy obecności

Przyciki rozpocznij/zakończ pracę w łatwy sposób pozwolą prowadzić pracownikom listy obecności, a informacje kiedy i z jakiego miejsca/IP pracownik klikną w przycisk, pozwolą na weryfikację, czy ewidencja prowadzona jest rzetelnie. Akceptuj listy obecności, zanim trafią do działu HR.

Zgodność list obecności

Istnieje możliwość korekty czasu w celach prowadzenia prawidłowej listy obecności na potrzeby działu HR jednak w raportach znajdą się dodatkowo systemowe (te które pracownik kliknął).

Sprawdź na kalendarzu

Sprawdzaj, czy dany pracownik jest w tej chwili jest w pracy, delegacji, na chorobowych czy też kiedy ma zaplanowany urlop. Wszystkie informacje dostępne są na współdzielonym kalendarzu (zależnym od uprawnień)

Raportuj i analizuj

Na podstawie wielu raportów uzyskasz wszystkie niezbędne informacje, które Cię interesują, a zestawienia zbiorcze pozwolą na szybkie rozliczanie czasu pracy dla danego pracownika (miesięcznie, kwartalnie, czy rocznie). Jeżeli stwierdzisz brak odpowiednich zestawień, skontaktuj się z nami.

Dopasuj do potrzeb

Delegowany.pl nie jest i nigdy nie będzie skończonym produktem. Średnio raz w tygodniu następuje aktualizacja serwisu i dochodzą nowe możliwości. Jeżeli Ty również stwierdzisz potrzebę nowych funkcjonalności, których nie ma w systemie, skontaktuj się z Nami.

Rozpocznij testy

Odkryj w jaki sposób Delegowany.pl może zmienić sposób prowadzenia biznesu.

Kliknij w link poniżej w celu rozpoczęcia testów.Pełne wsparcie

Aby w pełni poznać wszystkie możliwości systemu, należy w pierwszej kolejności go nieco przygotować. Dlatego w razie jakichkolwiek pytań, problemów, niejasności prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta a od razu rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości i odpowiemy na nurtujące pytania.

Zobacz dane kontaktowe


Wybrani klienci

Od jednoosobowych działalności, po międzynarodowe korporacje... Dzięki dużej elastyczności, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdej organizacji.

Skontaktuj się z nami...

Adresy

Grupa Kapitałowa eTravel S.A.

Siedziba Spółki
Prosferi Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 96,
00-807 Warszawa

NIP: 5423228084
REGON: 200740073
KRS: 0000438542

Telefony

Kontakt Ogólny
+48 22 482 00 15

Wsparcie techniczne
+48 510 085 119

Adresy email
Informacje o produkcie: info@delegowany.pl