Zadzwoń do nas: +48 22 482 00 15

Wyobraź sobie, że rozliczenie delegacji zagranicznej do wielu krajów zajmuje 5 min.

Gdzie wszystkie stawki ryczałtów i diet i kursy walut naliczają się automatycznie

A Ty posiadasz pełną kontrolę nad całym procesem i wszystkimi wydatkami

Przyszedł czas, na optymalizację Twoich podróży służbowych

To jeszcze nigdy nie było takie proste...

Nawet 90% krócej

Właśnie o tyle szybciej będziesz w stanie rozliczyć delegację zagraniczną do wielu krajów. Wystarczy podać podstawowe dane, m.in. miejsca docelowe i czasy przekroczenia granic, a system sam naliczy odpowiednie diety i ryczałty, pobierze kursy, podstawi stawki i przedstawi gotowe rozliczenie.

Uzyskaj pełną kontrolę

Wielopoziomowe akceptacje zarówno poleceń jak rozliczeń pozwolą Ci na pełną kontrolę nad kosztami podróży służbowych. Pamiętaj, że można skonfigurować proces od najbardziej prostego, po nawet 8 poziomów akceptacji. Wszystko zależy tylko do Ciebie.

Własne lub systemowe

To my dbamy, aby kursy walut i stawki ryczałtów były aktualne. Jeżeli jednak rozliczasz delegacje według własnych stawek to również dajemy taką możliwość a dodatkowo wyświetlimy również wartość do opodatkowania (jeżeli limity są wyższe).

Ustaw system tak jak chcesz

Wiele zaliczek, pojazdów, państw i miejsc docelowych, słowniki celów, projektów miejsc, automatyczne limity kilometrów, dodawanie skanów dokumentów, około 80 różnych uprawnień, to tylko kilka wybranych możliwości.

Raportuj i analizuj

Na podstawie wielu raportów uzyskasz wszystkie niezbędne informacje, które Cię interesują, a zestawienia zbiorcze pozwolą na szybkie księgowanie wydatków. Jeżeli stwierdzisz brak odpowiednich zestawień, skontaktuj się z nami.

Dopasuj do potrzeb

Delegowany.pl nie jest i nigdy nie będzie skończonym produktem. Średnio raz w tygodniu następuje aktualizacja serwisu i dochodzą nowe możliwości. Jeżeli Ty również stwierdzisz potrzebę nowych funkcjonalności, których nie ma w systemie, skontaktuj się z Nami.

Rozpocznij testy

Odkryj w jaki sposób Delegowany.pl może zmienić sposób prowadzenia biznesu.

Kliknij w link poniżej w celu rozpoczęcia testów.Pełne wsparcie

Aby w pełni poznać wszystkie możliwości systemu, należy w pierwszej kolejności go nieco przygotować. Dlatego w razie jakichkolwiek pytań, problemów, niejasności prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta a od razu rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości i odpowiemy na nurtujące pytania.

Zobacz dane kontaktowe


Wybrani klienci

Od jednoosobowych działalności, po międzynarodowe korporacje... Dzięki dużej elastyczności, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdej organizacji.

Skontaktuj się z nami...

Adresy

Grupa Kapitałowa eTravel S.A.

Siedziba Spółki
Prosferi Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 96,
00-807 Warszawa

NIP: 5423228084
REGON: 200740073
KRS: 0000438542

Telefony

Kontakt Ogólny
+48 22 482 00 15

Wsparcie techniczne
+48 510 085 119

Adresy email
Informacje o produkcie: info@delegowany.pl