Zadzwoń do nas: +48 22 482 00 15

Monitoring GPS

Skutecznie monitoruj swoją flotę

Z nadajnikiem lub bez

Twoi pracownicy posiadają telefony służbowe? Jeżeli tak, to nie musisz kupować dodatkowych nadajników GPS, wystarczy telefon z systemem android i dzięki naszej mobilnej aplikacji będziesz mógł śledzić na bieżąco pozycję dane pracownika.

To nie tylko śledzenie

Przeglądania i analizy zapisanych w historii przejazdów, filtrowania po trasach oraz pojazdach czy możliwość udostępnienia poszczególnym pracownikom w Państwa firmie podglądu różnych pojazdów bez wglądu do całej floty, np. Dyrektorowi Regionu tylko swoich Kierowników regionalnych - to wszystko znajdziesz w monitoringu Delegowany.pl

Dopasuj do potrzeb

Delegowany.pl nie jest i nigdy nie będzie skończonym produktem. Średnio raz w tygodniu następuje aktualizacja serwisu i dochodzą nowe możliwości. Jeżeli stwierdzisz, że potrzebujesz jeszcze dodatkowych funkcji w ramach tego modułu, skontaktuj się z Nami.

Rozpocznij testy

Odkryj w jaki sposób Delegowany.pl może zmienić sposób prowadzenia biznesu.

Kliknij w link poniżej w celu rozpoczęcia testów.Pełne wsparcie

Aby w pełni poznać wszystkie możliwości systemu, należy w pierwszej kolejności go nieco przygotować. Dlatego w razie jakichkolwiek pytań, problemów, niejasności prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta a od razu rozwiejemy Państwa wszelkie wątpliwości i odpowiemy na nurtujące pytania.

Zobacz dane kontaktowe


Wybrani klienci

Od jednoosobowych działalności, po międzynarodowe korporacje... Dzięki dużej elastyczności, jesteśmy w stanie dopasować się do potrzeb każdej organizacji.

Skontaktuj się z nami...

Adresy

Grupa Kapitałowa eTravel S.A.

Siedziba Spółki
Prosferi Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 96,
00-807 Warszawa

NIP: 5423228084
REGON: 200740073
KRS: 0000438542

Telefony

Kontakt Ogólny
+48 22 482 00 15

Wsparcie techniczne
+48 510 085 119

Adresy email
Informacje o produkcie: info@delegowany.pl